Duomenų bazės
Informaciniai ištekliai
Paieškos sistemos
Kiti ištekliai
Academic Search Ultimate (EBSCO)
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – tarp temų − sociologija ir antropologija.
Cambridge Core
Daugiatemė humanitarinių ir socialinių mokslų duomenų bazė, tarp temų – sociologija, antropologija ir kt.
De Gruyter leidyklos elektroninės knygos
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − demografija, visuomenės studijos.
Ebook Central (Academic Complete) 
Universali duomenų bazė anglų kalba, kurioje rasite e. knygas įvairiomis temomis, tarp temų − sociologija ir antropologija.
eBooks on ScienceDirect
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, antropologija.
EBSCO eBook Academic Collection
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, antropologija.
EBSCO eBook Open Access Collection
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – sociologija, antropologija, politika ir kt.
JSTOR
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − socialinė antropologija, sociologija, statistika, sveikatos apsauga.
KTU leidyklos elektroninės knygos
Duomenų bazė lietuvių kalba, kurioje rasite e. knygas įvairiomis temomis, tarp temų − sociologija.
MasterFILE Premier (EBSCO)
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, sveikatos apsauga, socialinis darbas.
OECD iLibrary 
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − migracija, statistika, užimtumas, visuomenės sveikata.
ScienceDirect
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, antropologija.
SocINDEX with Full Text (EBSCO)
Sociologija.
Taylor & Francis
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, slauga, socialinis darbas, socialinė politika.
VilniusTech leidyklos
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija.
Wiley Online Library
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – filologija, antropologija, ekonomika, kultūrų studijos. Prenumeruojamos Full Collection žurnalų sąrašas.
Europos socialinė statistika
Europos Tarybos leidiniai
Europos Tarybos leidžami leidiniai įvairiomis temomis.
Eurostat
ES statistikos duomenų bazė
Encyclopedia.com
Internetinė enciklopedija suteikia nemokamą prieigą prie daugiau kaip 300 000 terminų bei daugiau kaip 50 000 temų santraukų iš patikimų šaltinių.
Open Education Sociology Dictionary
Atvirosios prieigos sociologijos žodynas.
yourDictionary.com
Specializuotų elektroninių žodynų rinkinys.
Academic Index 
Mokslinės informacijos paieškos sistema.
BASE 
Viena didžiausių paieškos sistemų, atliekanti paiešką atvirosios prieigos moksliniuose ištekliuose.
Directory of Open Access Books (DOAB)
Knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės e. knygos, tarp temų – sociologija, antropologija. Šiame kataloge yra ir Vytauto Didžiojo universiteto knygų.
Directory of Open Access Journals (DOAJ)
Daugiatemis mokslinių žurnalų katalogas, tarp temų – sociologija, antropologija.
Google Books
Elektroninių knygų paieškos sistema.
Google Scholar
Mokslinės informacijos paieškos sistema, kuri ieško, straipsnių, disertacijų, knygų, ir kt. leidinių, kuriuos išleido mokslinės leidyklos, profesionalų bendrijos, universitetai ir kiti mokslo instituta.
Lietuvos elektroninė akademinė biblioteka (eLABa)
Integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinių bibliotekų kataloguose ir atvirosios prieigos ištekliuose.
Center for Global Development
Tyrimai ir publikacijos aktualiomis socialinėmis temomis.
Scite
Dirbtinio intelekto pagrindu veikianti platforma, padedanti tyrėjams geriau atrasti ir įvertinti mokslinius straipsnius pasitelkiant išmaniąsias citatas – citatas, kuriose pateikiamas citatos kontekstas ir aprašoma, ar straipsnyje pateikiami patvirtinantys ar prieštaraujantys įrodymai.
Informaciniai ištekliai
Paieškos sistemos
Kiti ištekliai
Academic Search Ultimate (EBSCO)
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – tarp temų − sociologija ir antropologija.
Cambridge Core
Daugiatemė humanitarinių ir socialinių mokslų duomenų bazė, tarp temų – sociologija, antropologija ir kt.
Prenumeruojamų žurnalų sąrašas.
De Gruyter leidyklos elektroninės knygos
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − demografija, visuomenės studijos.
Ebook Central (Academic Complete)
Universali duomenų bazė anglų kalba, kurioje rasite e. knygas įvairiomis temomis, tarp temų − sociologija ir antropologija.
eBooks on ScienceDirect
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, antropologija.
EBSCO eBook Academic Collection
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, antropologija.
EBSCO eBook Open Access Collection
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – sociologija, antropologija, politika ir kt.
JSTOR
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − socialinė antropologija, sociologija, statistika, sveikatos apsauga.
KTU leidyklos elektroninės knygos
Duomenų bazė lietuvių kalba, kurioje rasite e. knygas įvairiomis temomis, tarp temų − sociologija.
MasterFILE Premier (EBSCO)
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, sveikatos apsauga, socialinis darbas.
OECD iLibrary
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − migracija, statistika, užimtumas, visuomenės sveikata.
ScienceDirect
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, antropologija.
SocINDEX with Full Text (EBSCO)
Sociologija.
Taylor & Francis
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija, slauga, socialinis darbas, socialinė politika.
VilniusTech leidyklos
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų − sociologija.
Wiley Online Library
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – filologija, antropologija, ekonomika, kultūrų studijos. Prenumeruojamos Full Collection žurnalų sąrašas.
Europos socialinė statistika
Europos Tarybos leidiniai
Europos Tarybos leidžami leidiniai įvairiomis temomis.
Eurostat
ES statistikos duomenų bazė
Encyclopedia.com
Internetinė enciklopedija suteikia nemokamą prieigą prie daugiau kaip 300 000 terminų bei daugiau kaip 50 000 temų santraukų iš patikimų šaltinių.
Open Education Sociology Dictionary
Atvirosios prieigos sociologijos žodynas.
yourDictionary.com
Specializuotų elektroninių žodynų rinkinys.
Academic Index
Mokslinės informacijos paieškos sistema.
BASE
Viena didžiausių paieškos sistemų, atliekanti paiešką atvirosios prieigos moksliniuose ištekliuose.
Directory of Open Access Books (DOAB)
Knygų katalogas, kuriame pateikiamos įvairių mokslo sričių visatekstės e. knygos, tarp temų – sociologija, antropologija. Šiame kataloge yra ir Vytauto Didžiojo universiteto knygų.
Directory of Open Access Journals (DOAJ)
Daugiatemis mokslinių žurnalų katalogas, tarp temų – sociologija, antropologija.
Google Books
Elektroninių knygų paieškos sistema.
Google Scholar
Mokslinės informacijos paieškos sistema, kuri ieško, straipsnių, disertacijų, knygų, ir kt. leidinių, kuriuos išleido mokslinės leidyklos, profesionalų bendrijos, universitetai ir kiti mokslo instituta.
Lietuvos elektroninė akademinė biblioteka (eLABa)
Integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinių bibliotekų kataloguose ir atvirosios prieigos ištekliuose.
Kiti šaltiniai
Center for Global Development
Tyrimai ir publikacijos aktualiomis socialinėmis temomis.
Scite
Dirbtinio intelekto pagrindu veikianti platforma, padedanti tyrėjams geriau atrasti ir įvertinti mokslinius straipsnius pasitelkiant išmaniąsias citatas – citatas, kuriose pateikiamas citatos kontekstas ir aprašoma, ar straipsnyje pateikiami patvirtinantys ar prieštaraujantys įrodymai.
Laima Katauskienė
- Mykolo Riomerio biblioteka, Jonavos g. 66-106
- laima.katauskiene@vdu.lt
- (8-37) 751 046, 5401
= Vaizdinė medžiaga