= Prenumeruojama
= Visatekstis
= Atviroji prieiga
= Paveikslėliai
= Vaizdinė medžiaga
= Garsinė medžiaga
Academic Search Ultimate (EBSCO)
Daugiatemė duomenų bazė, skirta ir specialiajai pedagogikai, apima mokslinius straipsnius, knygas ir kitus akademinius šaltinius, kurie tiria ir taiko metodus, skirtus mokyti ir ugdyti vaikus su įvairiais mokymosi, fiziniais ar emociniais sutrikimais.
Education Source (EBSCO)
Duomenų bazės knygose, žurnaluose, konferencijų medžiagoje ir kt. − psichologinis pažinimas, edukologijos principai, pritaikytas mokymas ir lyderystė.
eBooks on ScienceDirect
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – mokytojų ir jų asistentų ruošimas darbui su asmenimis, turinčiais specialiųjų poreikių.
JSTOR Collections
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – švietimo sistemos, pedagoginė kompetencija teikiant specializuotą paramą asmenims. Prenumeruojamos Arts & Sciences I, II, III, IV kolekcijos. Žurnalų sąrašai.
Springer eBooks Collections (Education Collection)
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – naujos technologijos ir metodai specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdyme. Nuotolinis mokymas, dirbtinis intelektas ir kt.
Springer Journals
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – specialusis ugdymas, pedagogų rengimas ir naujausi darbo principai šioje srityje. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas.
Taylor & Francis
Duomenų bazė skirta specialiajam ugdymui, talpinanti medžiagą apie pedagogų rengimą ir inovatyvias praktikas. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas.
Daugiatemė duomenų bazė, skirta ir specialiajai pedagogikai, apima mokslinius straipsnius, knygas ir kitus akademinius šaltinius, kurie tiria ir taiko metodus, skirtus mokyti ir ugdyti vaikus su įvairiais mokymosi, fiziniais ar emociniais sutrikimais.
Education Source (EBSCO)
Duomenų bazės knygose, žurnaluose, konferencijų medžiagoje ir kt. − psichologinis pažinimas, edukologijos principai, pritaikytas mokymas ir lyderystė.
eBooks on ScienceDirect
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – mokytojų ir jų asistentų ruošimas darbui su asmenimis, turinčiais specialiųjų poreikių.
JSTOR Collections
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – švietimo sistemos, pedagoginė kompetencija teikiant specializuotą paramą asmenims. Prenumeruojamos Arts & Sciences I, II, III, IV kolekcijos. Žurnalų sąrašai.
Springer eBooks Collections (Education Collection)
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – naujos technologijos ir metodai specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdyme. Nuotolinis mokymas, dirbtinis intelektas ir kt.
Springer Journals
Daugiatemė duomenų bazė, tarp temų – specialusis ugdymas, pedagogų rengimas ir naujausi darbo principai šioje srityje. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas.
Taylor & Francis
Duomenų bazė skirta specialiajam ugdymui, talpinanti medžiagą apie pedagogų rengimą ir inovatyvias praktikas. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas.
= Prenumeruojama = Visatekstis = Atviroji prieiga = Paveikslėliai = Vaizdinė medžiaga = Garsinė medžiaga
ERIC (EBSCO)
Edukologijos tyrimų ir literatūros bibliografinė duomenų bazė su atviros prieigos galimybe.
NDLTD (The Networked Digital Library of Theses and Dissertations)
Tarptautiniu lygiu veikianti organizacija skatina elektroninių tezių ir disertacijų (ETD) įdiegimą, kūrimą, panaudojimą, platinimą ir išsaugojimą. Jos duomenų bazėje yra per 475 tūkst. edukologijos srities publikacijų.
Teacher Reference Center (EBSCO)
Ši bibliografinė duomenų bazė yra mokytojų pagalbininkas, suteikiantis prieigą prie daugiau nei 230 recenzuojamų žurnalų straipsnių santraukų, susijusių su specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymu.
Edukologijos tyrimų ir literatūros bibliografinė duomenų bazė su atviros prieigos galimybe.
NDLTD (The Networked Digital Library of Theses and Dissertations)
Tarptautiniu lygiu veikianti organizacija skatina elektroninių tezių ir disertacijų (ETD) įdiegimą, kūrimą, panaudojimą, platinimą ir išsaugojimą. Jos duomenų bazėje yra per 475 tūkst. edukologijos srities publikacijų.
Teacher Reference Center (EBSCO)
Ši bibliografinė duomenų bazė yra mokytojų pagalbininkas, suteikiantis prieigą prie daugiau nei 230 recenzuojamų žurnalų straipsnių santraukų, susijusių su specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymu.
= Prenumeruojama = Visatekstis = Atviroji prieiga = Paveikslėliai = Vaizdinė medžiaga = Garsinė medžiaga
Base (Bielefeld Academic Search Engine)
Tai yra viena didžiausių paieškos platformų, skirtų rasti atviros prieigos mokslinius išteklius įvairiuose formatuose: žurnaluose, institucinėse talpyklose, skaitmeninėse kolekcijose ir kitur.
DOAB (Directory of Open access Books)
Įvairių mokslo sričių elektroninių knygų katalogas, jame – ir Vytauto Didžiojo universiteto knygos.
DOAJ (Directory of Open Access Journals)
Įvairių mokslo sričių žurnalų katalogas, kuriame savo straipsnius talpina mokslininkai iš viso pasaulio.
Google Scholar
Paieškos sistema, leidžianti ieškoti informacijos recenzuojamose žurnaluose, disertacijose, techniniuose pranešimuose, universitetų tinklalapiuose ir knygose.
Lietuvos elektroninė akademinė biblioteka (eLABa)
Integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinių bibliotekų kataloguose ir atvirosios prieigos ištekliuose.
OpenDOAR (Directory of Open Access Repositories)
Pasaulinis atviros prieigos saugyklų katalogas – įvairių mokslo sričių mokslininkų straipsniai, konferencijų pranešimai, knygos, mokymosi kursų medžiaga, garso ir vaizdo įrašai, mokslinių tyrimų duomenys, nepublikuoti darbai, ataskaitos, daktaro disertacijos ir tezės, nepublikuoti konferencijų pranešimai ir kt.
Tai yra viena didžiausių paieškos platformų, skirtų rasti atviros prieigos mokslinius išteklius įvairiuose formatuose: žurnaluose, institucinėse talpyklose, skaitmeninėse kolekcijose ir kitur.
DOAB (Directory of Open access Books)
Įvairių mokslo sričių elektroninių knygų katalogas, jame – ir Vytauto Didžiojo universiteto knygos.
DOAJ (Directory of Open Access Journals)
Įvairių mokslo sričių žurnalų katalogas, kuriame savo straipsnius talpina mokslininkai iš viso pasaulio.
Google Scholar
Paieškos sistema, leidžianti ieškoti informacijos recenzuojamose žurnaluose, disertacijose, techniniuose pranešimuose, universitetų tinklalapiuose ir knygose.
Lietuvos elektroninė akademinė biblioteka (eLABa)
Integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinių bibliotekų kataloguose ir atvirosios prieigos ištekliuose.
OpenDOAR (Directory of Open Access Repositories)
Pasaulinis atviros prieigos saugyklų katalogas – įvairių mokslo sričių mokslininkų straipsniai, konferencijų pranešimai, knygos, mokymosi kursų medžiaga, garso ir vaizdo įrašai, mokslinių tyrimų duomenys, nepublikuoti darbai, ataskaitos, daktaro disertacijos ir tezės, nepublikuoti konferencijų pranešimai ir kt.
= Prenumeruojama = Visatekstis = Atviroji prieiga = Paveikslėliai = Vaizdinė medžiaga = Garsinė medžiaga
EDTECH (H-Net Network on educational technology)
EDTECH tinklas yra puiki terpė bendravimui tarp savo srities specialistų. Suteikia daug informacijos apie ateities technologijų naudojimą švietimo srityje. Akademinių knygų leidėjų katalogai, daugialypės terpės medžiaga, diskusijos, pranešimai ir kt.
Nacionalinė švietimo agentūra
Agentūra veikia švietimo valdymo srityje, įgyvendindama švietimo politiką pagal nustatytus veiklos tikslus, atlieka ugdymo turinio įgyvendinimo ir švietimo pagalbos organizavimo stebėseną, vertina ugdymo turinio pokyčius.
Pedagogika
VDU tarptautinis mokslo žurnalas skirtas švietimo ir ugdymo(si) problemų analizei, praktiką keičiantiems veiksniams bei edukologijos tyrimų taikymui. Leidžia straipsnius, recenzijas ir apžvalgas.
Scite
Dirbtinio intelekto pagrindu veikianti platforma, padedanti tyrėjams geriau atrasti ir įvertinti mokslinius straipsnius pasitelkiant išmaniąsias citatas – citatas, kuriose pateikiamas citatos kontekstas ir aprašoma, ar straipsnyje pateikiami patvirtinantys ar prieštaraujantys įrodymai.
Švietimo portalas
Vadovėliai, skaitmeninės mokymo priemonės, aplinkos ir įrankiai, metodinė medžiaga. Dalis leidinių turi atvirąją prieigą.
EDTECH tinklas yra puiki terpė bendravimui tarp savo srities specialistų. Suteikia daug informacijos apie ateities technologijų naudojimą švietimo srityje. Akademinių knygų leidėjų katalogai, daugialypės terpės medžiaga, diskusijos, pranešimai ir kt.
Nacionalinė švietimo agentūra
Agentūra veikia švietimo valdymo srityje, įgyvendindama švietimo politiką pagal nustatytus veiklos tikslus, atlieka ugdymo turinio įgyvendinimo ir švietimo pagalbos organizavimo stebėseną, vertina ugdymo turinio pokyčius.
Pedagogika
VDU tarptautinis mokslo žurnalas skirtas švietimo ir ugdymo(si) problemų analizei, praktiką keičiantiems veiksniams bei edukologijos tyrimų taikymui. Leidžia straipsnius, recenzijas ir apžvalgas.
Scite
Dirbtinio intelekto pagrindu veikianti platforma, padedanti tyrėjams geriau atrasti ir įvertinti mokslinius straipsnius pasitelkiant išmaniąsias citatas – citatas, kuriose pateikiamas citatos kontekstas ir aprašoma, ar straipsnyje pateikiami patvirtinantys ar prieštaraujantys įrodymai.
Švietimo portalas
Vadovėliai, skaitmeninės mokymo priemonės, aplinkos ir įrankiai, metodinė medžiaga. Dalis leidinių turi atvirąją prieigą.